Strip Club Lucerna

 • _DSC1050

Stiptýzový bar na konci Stodolní ulice.

Co jste hledali:

night club ostrava, https://www stodolni info/ostrava/strip-club-lucerna/, https://www stodolni info/pl/ostrava/strip-club-lucerna/

Zařazeno v kategoriích: Strip

No Records Found

Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

Podobné

3 recenzí

 1. Pavel, 18.6.2015 3:17 business - Strip Club Lucerna
  1/5

  Lucerna není žádný strip club. Když mi zahraniční zákazník projevil přání zajít okolo jedné večer na striptýz, tak jsme vyrazili do Lucerny. Uvnitř malý bar a ještě menší pódium s tyčí. Za pultem znuděná rozkydlá padesátnice, na gauči tři ještě znuděnější děvčata mezi 35 a smrtí. Při vyslovení přání, že gentlemani z Manchesteru by rádi shlédli stryptyz, se jedna z nich po “anglicku” vypařila. Paní za barem to začala řešit se zbývajícími dvěma svlečnama. Ta mladší odsekla, že má krámy a tančit rozhodně nebude. Ta druhá, že by zatancovala, ale pánové musí jít s ní na pokojíček a osprchovat se. Já že si zatím můžu dát na baru birell za 150 czk. Po rychlém překladu, pánové poděkovali a rychle jsme se z tama dekovali to jít někam rozchlastat. Silně nedoporučuji ani na strip ani na **kání.

     -   Přihlásit se pro vložení odpovědi
  • Profile pic

   Petr - Administrátor, 18.6.2015 6:57 business - Strip Club Lucerna

   Rozumný strip kam se občas hodí zajít (je to fakt strip), je asi HELL. Každopádně díky za zkušenost, do Lucerny jsem neměl odvahu už podle jejich internetové prezentace.

      -   Přihlásit se pro vložení odpovědi
 2. Daniel, 29.7.2015 11:51 business - Strip Club Lucerna
  5/5

  Vůbec nechapu o čem tady Pavel píše!!!já jsem ve strip baru Lucerna byl zapíjel jsem z kamarády svobodu a byli jsme nad míru spokojeni obědnali jsme si strip schow i lesbischow a vystupení opravdu nazapomenutelné,Ceny levnější jak kdekoliv jinde nevím sice kolik tam stojí birel ale pokud panák wisky stojí 100kc tak pochybuji že birel by stál 150kc.Barmanka krásná atraktivní kolem 25let usměvavá ochotná pořád se nám věnovala,zda máme vše,tak tento komentář opravdu nechápu,já můžu tento strip clup Lucernu jen doporučit.A určitě se tam zastavíme na další akci a děkujeme strip club Lucerna za krásně strávený poslední den svobody.

     -   Přihlásit se pro vložení odpovědi
 3. Erik, 30.7.2015 0:58 business - Strip Club Lucerna
  5/5

  Domácké prostředí a atraktivn slečny s kterýma se dá i skvěle pokecat a zasmát se a luxusní striptýzové shou jaké na stodolní nenajdete … velmi příjmený klub i barmanky které vás vždy s úsměvem obslouží 🙂 a udělají si k na vás čas a věnuji se vám jako ve VIP 🙂 když mám čas pokaždé rád zajdu doporučuji skvělé prostředí

     -   Přihlásit se pro vložení odpovědi

Vložit komentář nebo recenzi

Ohodnoťte toto místo klikem na počet hvězdiček dle vaší spokojenosti:

Nahlásit závadný obsah?

Claim Listing

What is the claim proccess?

Kontrola opisem kódu
captcha image

Instagram photo stream

Socialní sítě

Kdo je online

Kdo je tu: 3 Hostů, 1 Bot

Translation