Restaurace Slezská

 • 100_0180
 • 100_0181

Jedna z největších pivnic v Ostravě disponuje bowlingem, otevřeným krbem, nekuřáckou částí a krom dobrého piva se zde můžete i najíst. P.U.O.R. znamená Pilsner Urquell Original Restaurant.

Co jste hledali:

slezska restaurace ostrava

Zařazeno v kategoriích: Hospody a RestauraceŠtítky: bowling, denní menu, jídlo, nekuřák, pivo, stravenky a zahrádka

No Records Found

Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

Podobné

2 recenzí

 1. Miroslav, 3.1.2016 13:48 business - Restaurace Slezská
  1/5

  Hrozné,už nikdy více,servírky místo aby Vám dali pivní lístek na stůl,tak mají dotykový monitor na baru,kdy nemáte vůbec šanci mít přehled co vám donesou.Aby ste měli svůj lístek na stole a měli přehled,tak na to rychle zapomeňte,byli sme informováni že sme se asi zbláznili,prý tam maji milion stolů a kdyby chtěl každý lístek,tak se zblázní oni.Finále toho teda bylo 23 piv + další věci které nikdo nevypil a obsluha trvala na zaplacení,takže si připravte tringelt aspoň 1000,my tam nechali více jak to.Nejhorší je,že když jsem se jiným přátelům svěřil s touto prasárnou ze strany Slezké restaurace,zjistil sem,že nejsme ani první a zřejmě ani poslední kdo takto naletěl.Takovýchto případů je na tom místě tolik,že už si myslím,že se to tam děje úplně normálně :-(.Takže doporučuji se tomuto místu obloukem vyhnout.

     -   Přihlásit se pro vložení odpovědi
  • Profile pic

   Petr - Administrátor, 3.1.2016 14:57 business - Restaurace Slezská

   Tak to nás mrzí, že jste takto dopadli. Restauraci jsem v minulosti navštívil vícekrát a nikdy to nějak zásadně nevybočovalo. Každopádně po letech jsem chtěl nedávno zavítat na oběd i s kolegou, co měl psa. Slušně jsme se doptali, i když v minulosti pes problém nebyl, a tentokrát to u obsluhy neprošlo. Možná se něco v podniku změnilo. Každopádně děkujeme za příspěvek.

      -   Přihlásit se pro vložení odpovědi
 2. Sexibro, 11.1.2017 13:30 business - Restaurace Slezská
  3/5

  At si kdo chce, co chce rika, ale jedno je pravda: tento podnik je pro zbohatliky, pivo 42 kc je predrazene a o jidle ani nemluvim. Je pravdou, ze tankove pivo zde podavane je super a komu jde jen o chut, dat si dve a jit jinam. Ochota personalu neni ukazkova a spise jsou nastvani, ze se nabehaji. Ja tam byla se znamyma a uz tam taky nepujdu, ale asi jim to je jedno a i tak maji stale plno.

     -   Přihlásit se pro vložení odpovědi

Vložit komentář nebo recenzi

Ohodnoťte toto místo klikem na počet hvězdiček dle vaší spokojenosti:

Nahlásit závadný obsah?

Claim Listing

What is the claim proccess?

Kontrola opisem kódu
captcha image

Instagram photo stream

Socialní sítě

Kdo je online

Kdo je tu: 2 Hostů, 1 Bot

Translation