Potrefená Husa

 • _DSC1026
 • husa

Tradiční česká kuchyně. Ideální místo pro obchodní setkání nebo přátelské posezení u dobrého jídla. Restaurace Potrefená husa jsou typické svým konceptem jako jsou rohové domy, bar proti vchodu, vyvýšené sezení hostů. restaurace je rozdělena na klidovou číst a pro zábavu hostů. Velký výběr piv i kulinářských specialit.

Co jste hledali:

potrefena husa ostrava, menu potrefena husa ostrava, stodolní potrefená husa, restaurace potrefená husa ostrava, potrefená husa ostrava menu, potrefená husa stravenky, potrefena husa menu ostrava, potrefena husa na stodolni, Potrefená husa Moravská Ostrava a Přívoz, potrefená husa ostrava stodolní

Zařazeno v kategoriích: Hospody a RestauraceŠtítky: jídlo, klimatizace, pivo, platební karty, stravenky, wifi a zahrádka

No Records Found

Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

Podobné

2 komentáře

 1. , 10.8.2015 12:00 business - Potrefená Husa
  4/5

  Aktuálně zavřeno, asi probíhá nějaká rekonstrukce. Jinak je to klasická firemní pivnice Staropramenu, kde se dá i rozumně najíst i mimo obědová menu.

     -   Přihlásit se pro vložení odpovědi
 2. Roza, 6.3.2016 21:06 business - Potrefená Husa
  1/5

  Navsteva 2/16
  Husa ve Stodolni je jedina, ve ktere jsme byli dosud nespokojeni jak s obsluhou, tak s jidlem. Personal neochotny, otraveny, nikdo se ani neusmal (pouze mezi sebou v hloucku). K jidlu typicky ceske knedlo-vepro-zelo. Humus!! Vracela jsem temer celou porci (ne zrovna levnou) a i presto se nikdo nezeptal proc vlastne. Ne nadarmo byla restaurace prazdna…to je vzdy jasna znamka toho, ze se nejedna o kvalitni restauraci. Podobnych prispevku jsem v rezenzich na tuto rest. ve Stodolni cetla mraky, ale vzhledem ktomu, ze je situace stale stejna, hadam, ze to nikdo z vedeni neresi.

     -   Přihlásit se pro vložení odpovědi

Vložit komentář nebo recenzi

Ohodnoťte toto místo klikem na počet hvězdiček dle vaší spokojenosti:

Nahlásit závadný obsah?

Claim Listing

What is the claim proccess?

Kontrola opisem kódu
captcha image

Instagram photo stream

Android aplikace

Socialní sítě

Kdo je online

Kdo je tu: 1 Host, 1 Bot

Translation