Nové stránky o Stodolní ulici

Vítejte již na 3. verzi nezávislých www stránek Stodolní.INFO o Stodolní ulici, které vznikly v roce 2009. Doufáme, že jsou stránky přehlednější a budete se moct do nich také zapojit svými komentáři, hodnocením a sdílením fotek.

Na stránkách ještě postupně pracujeme. Omluvte případné nedostatky. Nefunkčnosti a nedostatky hlaste!

Nové možnosti portálu Stodolní.INFO

Návštěvníci portálu můžou využívat vyhledávání v jednotlivých podnicích pomocí formuláře v záhlaví stránky, můžou komentovat jednotlivé podniky, přidávat k nim své fotografie a hodnocení. Můžou také využít mobilní verzi stránek ve svých mobilních telefonech a tabletech pro lepší orientaci na Stodolní ulici hlavně, když budou v terénu. Chystáme také dle ohlasu mobilní aplikaci pro Android a iPhone. Veškeré informace a služby jsou návštěvníkům portálů poskytovány zdarma.

Majitelé podniků můžou aktualizovat své údaje v portálu, přidávat fotografie a další obsahový materiál, pokud se přihlásí a budou ověřeni jako kompetentní osoby pro správu obsahu daného podniku. Veškeré služby podnikům jsou aktuálně poskytovány zdarma v plném rozsahu.

Věříme, že portál Stodolní.INFO vám bude pomocníkem při vašich návštěvách Stodolní ulice. Těšíme se na vaši další navštěvu a případnou spolupráci.

Novinky webu

Vaše komentáře

Instagram photo stream

Socialní sítě

Kdo je online

Kdo je tu: 2 Bots

Translation