Strip Club Lucerna

 • _DSC1050

Stiptýzový bar at the end of the street Stodolní.

Co jste hledali:

night club ostrava,en, https://www stodolni info/ostrava/strip-club-lucerna/, https://www stodolni info/pl/ostrava/strip-club-lucerna/, pinky club Ostrava review, Stodolnia Night club

Place Categories: Strip

No Records Found

Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

Related Listing

3 reviews

 1. Pavel, 18.6.2015 3:17 business - Strip Club Lucerna
  1/5

  Lucerna není žádný strip club. Když mi zahraniční zákazník projevil přání zajít okolo jedné večer na striptýz, tak jsme vyrazili do Lucerny. Uvnitř malý bar a ještě menší pódium s tyčí. Za pultem znuděná rozkydlá padesátnice, na gauči tři ještě znuděnější děvčata mezi 35 a smrtí. Při vyslovení přání, že gentlemani z Manchesteru by rádi shlédli stryptyz, se jedna z nich po “anglicku” vypařila. Paní za barem to začala řešit se zbývajícími dvěma svlečnama. Ta mladší odsekla, že má krámy a tančit rozhodně nebude. Ta druhá, že by zatancovala, ale pánové musí jít s ní na pokojíček a osprchovat se. Já že si zatím můžu dát na baru birell za 150 czk. Po rychlém překladu, pánové poděkovali a rychle jsme se z tama dekovali to jít někam rozchlastat. Silně nedoporučuji ani na strip ani na **kání.

     -   Log in to reply
  • Profile pic

   Peter - Site Admin, 18.6.2015 6:57 business - Strip Club Lucerna

   Rozumný strip kam se občas hodí zajít (je to fakt strip), je asi HELL. Každopádně díky za zkušenost, do Lucerny jsem neměl odvahu už podle jejich internetové prezentace.

      -   Log in to reply
 2. Daniel, 29.7.2015 11:51 business - Strip Club Lucerna
  5/5

  Vůbec nechapu o čem tady Pavel píše!!!já jsem ve strip baru Lucerna byl zapíjel jsem z kamarády svobodu a byli jsme nad míru spokojeni obědnali jsme si strip schow i lesbischow a vystupení opravdu nazapomenutelné,Ceny levnější jak kdekoliv jinde nevím sice kolik tam stojí birel ale pokud panák wisky stojí 100kc tak pochybuji že birel by stál 150kc.Barmanka krásná atraktivní kolem 25let usměvavá ochotná pořád se nám věnovala,zda máme vše,tak tento komentář opravdu nechápu,já můžu tento strip clup Lucernu jen doporučit.A určitě se tam zastavíme na další akci a děkujeme strip club Lucerna za krásně strávený poslední den svobody.

     -   Log in to reply
 3. Erik, 30.7.2015 0:58 business - Strip Club Lucerna
  5/5

  Domácké prostředí a atraktivn slečny s kterýma se dá i skvěle pokecat a zasmát se a luxusní striptýzové shou jaké na stodolní nenajdete … a surname and club bartender that will always serve with a smile and make you 🙂 to you and the time devoted to you as a VIP 🙂 when I have time I go always like to recommend a great environment

     -   Log in to reply

Place Your Review

Rate this place by clicking a star below :

Report this?

Claim Listing

What is the claim proccess?

Captcha Verification
captcha image

Instagram photo stream

Social Networks

Who is online

Who is here: 2 Reviews, 1 Bot

Translation


 Edit Translation